Un bancomat din Gorj, aruncat în aer

Ultima actualizare:

    Hoţii au fugit cu toţi banii din bancomat
Hoţii au fugit cu toţi banii din bancomat

Un bancomat din comuna gorjeană Polovragi a fost distrus ieri noapte, iar hoţii au reuşit să se facă nevăzuţi cu toţi banii din ATM, conform adevarul.ro. Nu se cunoaşte, deocamdată, valoarea prejudiciului.

Poliţişii au împânzit zona şi încearcă să dea de urma infractorilor. Vor fi verificate imaginile de pe camerele de supraveghere şi mai multe persoane urmează să fie audiate în acest caz. „La nivelul Inspectoratului de Poliţie Judeţean Gorj s-a constituit echipă complexă de cercetare, care desfăşoară activităţi specifice în vederea identificării autorilor”, a declarat Victor Ţuhaşu, purtătorul de cuvânt al IPJ Gorj. Un incident similar a avut loc, în luna mai, în Capitală. Hoţii au aruncat în aer bancomatul unei bănci din Sectorul 3.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Cumparaturi in magazine  Foto Freepik com jpg
postura getty1 jpeg
atentatul din 11 septembrie jpg
gaini curte istock jpg
rana peste iepure jpg
ciocan judecator
canicula bucuresti jpg
dinamo facebook jpg
image
image