Diana Dumitrescu, la un pas de a fi desfigurată: «Mama a crezut că rămân cu cicatrice»

Ultima actualizare:

    Diana Dumitrescu: FOTO Facebook
Diana Dumitrescu: FOTO Facebook

Diana Dumitrescu a avut parte de o experienţă de-a dreptul terifiantă când se afla într-o vacanţă la munte cu părinţii.

Actriţa se afla pe pârtie, singură într-un bob, şi nu a pierdut controlul. Deşi părinţii ei, care se aflau în faţă, i-au spus să tragă frâna de mână, Diana nu a reuşit şi a intrat din plin într-un copac. În urma impactului, şi-a umplut faţa de sânge din cauza unor vase care s-au spart. Din fericire, rănile au fost superficiale şi Diana nu a rămas cu nicio urmă.

"Am rămas singură în urmă cu bobul, ai mei ţipau să trag frâna de mână. Am intrat într-un copac şi m-am umplut de sânge. Mama s-a speriat rău, a crezut că rămân cu cicatrice. Nu am avut nimic, probabil s-a spart pielea într-o zonă mai vascularizată", a povestit blonda pentru "Poveştiri adevărate".

FOTO  Diana Dumitrescu, nemachiată şi necoafată. Cum arată vedeta

Diana Dumitrescu şi-a transformat casa în atelier. Vezi de ce!



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
La 79 ani, Cristian Gatu vrea sa si refaca viata jpg
Sesizare penală a IICCMER privind tratamentele neomenoase aplicate în perioada comunistă în „Spitalul pentru copii neuropsihici cronici Siret” jpeg
Seminte, foto shutterstock jpg
castor, foto shutterstock jpg
Marius Csampar
thomas plamberger kerstin gurtner facebook jpg
Oua, foto Shutterstock jpg
campina robinet colaj captura video jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net