Stilistul Amaliei Năstase, călcat de hoţi

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google
simeon stalpnicul png

Salonul lui Cristi Pascu, stilistul la care Amalia Năstase se coafează cel puţin o dată pe săptămână, a fost din nou prădat de hoţi, joi. Cristi are parte numai de furturi în ultimul timp şi, deşi incidentele au fost surprinse de camerele de luat vederi, Poliţia nu a mişcat un deget pentru a-i reţine pe infractori.

Desemnat, la "Săptămâna Modei" de la Bucureşti, drept cel mai bun hair stilist al momentului, Cristi Pascu a devenit de ceva timp ţinta preferată a hoţilor.

Pascu are mai multe saloane în Bucureşti, iar la cel din zona Dorobanţi vine săptămânal şi Amalia Năstase pentru a se aranja.

Anul trecut, una dintre managerele lui Pascu a fugit cu 250 de milioane de lei vechi, iar în decembrie hoţii au sustras patru milioane din sertarul de la casa salonului de fiţe din Dorobanţi.

Deşi incidentul a fost surprins pe camerele video, iar caseta dată Poliţiei, forţele de ordine nu s-au deranjat să-i reţină pe infractori.

Joi, Pascu a avut surpriza să se trezească şi fără trei telefoane mobile, subtilizate tot din recepţia salonului.

"În decembrie, a venit poliţia, am dat filmul cu hoţii şi ni s-a spus că ne caută într-o lună. Nu ne-a căutat nimeni, evident. Acum a fost o femeie care a furat. Nici nu ştiu dacă mai merită să fac plângere, nu cred că se rezolvă nimic, şi, cu siguranţă, lor paguba li se va părea prea mică", ne-a declarat stilistul.

Click! a intrat în posesia filmelor cu hoţii care i-au călcat salonul stilistului

simeon stalpnicul png


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Origini adevarul.ro
image
image
image
image
image
hantavirus getty jpeg
Cumpărături  Foto Freepik (1) jpg
supermarket, foto shutterstock jpg
image png
703708356 1446615350829157 1999269439073209548 n jpg
florenta jpg
image png
image png
image
image