Vanghelie s-a întâlnit cu primarul Washingtonului

Ultima actualizare:

Primarul sectorului 5, Daniel Marian Vanghelie se întoarce astăzi din America după o vizită de patru zile, pe care şi-a autocaracterizat-o drept „triumfătoare".

Peste tot edilul-şef al celei mai sărace zone a Bucureştiului, a fost primit ca adevăratul primar al capitalei României.

„Cel mai bine m-am înţeles cu Vince Gray, primarul Washingtonului, care mi-a dat câteva sfaturi utile", a povestit mândru Vanghelie.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Marea Neagra FOTO Shutterstock jpg
image png
ciorba de pui cu legume si taietei webp
festival lampioane china profimedia (2) jpg
image png
image png
politia rutiera jpg
Camioane autostrada - pixabay jpg
image
image