Veronica A. Cara: «O dau în judecată pe Vica Blochina! Bianca a intrat cu japca în viaţa mea»

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Mai mult decât atât susţine că a deranjat-o atât de mult atitudinea Vicăi Blochina, prietena Biancă, din cauză că a făcut declaraţii neadevărate despre ea.

«O voi da în judecată pe Vica Blochina. Mă deranjează că vorbeşte despre mine. Eu trebuie să dovedesc natura relaţiei pe care am avut-o cu Bianca. Eu eram sclava Biancăi. Devenisem o extensie totală a ei care trebuia să se subordoneze tuturor nevoilor ei. Cred că Bianca a intrat cu japca în viaţa mea», a declarat Veronica A. Cara, la Acces Direct.

«Bianca îmi spunea mereu că îi este rău. Am avut un colaborator care încerca să mă convingă să termin relaţia cu Bianca. Uneori Bianca implora să stau cu ea le telefon câte 9 ore. Am ajuns de a avea un comportament radical. De cele mai multe ori eram nevoită să stau cu amândoi pe telefon, cu Bianca şi cu Cristea ca să-i lămuresc pe amândoi», a adăugat ea.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
index webp
Mugur Isărescu - conferinţă de presă sediul BNR - 6 iul 2022 / FOTO Inquam Photos / George Călin
masina foto unsplash jpg
Islanda, foto Shutterstock jpg
Spot the letter N que 1778334611485 jpg
Oradea Foto Primăria Oradea jpg
corcoduse captura video jpg
ebola jpeg
image
image