FOTO Dinamo şi-a adus un israelian!

Ultima actualizare:

    Dănciulescu l-a prezentat pe Hatem
Dănciulescu l-a prezentat pe Hatem

Fundaşul Hatem El Hamid va evolua pentru "câini", el fiind recomandat românilor chiar de către selecţionerul Israelului.

Hatem El Hamid a mai evoluat la Maccabi Tel Aviv, Charleroi şi FC Ashdod şi reprezintă al doilea transfer oficializat de Dinamo după cel al atacantului Marius Niculae.

Al treilea jucător care va semna cu Dinamo este atacantul Gheorghe Grozav, conform managerului general Daniel Stanciu. "Ne-am înţeles cu Gicu Grozav, e un jucător la care ne-am gândit cu toţii. Îl aşteptăm să vină la club, a fost la vizita medicală. El va semna până în vară, cu opţiune de prelungire. E în litigiu la FIFA cu Terek, am chemat avocaţii, să fie totul în regulă să-l folosim din retur", a afirmat Stanciu.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Ianis Hagi (Facebook, Echipa nationala a Romaniei) jpg
Simona Halep | FOTO Instagram
Nationala Romania (Sportpictures) jpg
Gheorghe Hagi (Facebook) jpg
Simona Halep trista Roland Garros 2017 jpg
Sorana Cirstea (EPA) jpg
Nicolae Stanciu si Ianis Hagi (Sportpictures) jpg
Mircea Lucescu (Sportpictures) jpg
image
image