Ajutor nesperat pentru Steaua! Miss Peru 2006 agită spiritele la Schalke

Ultima actualizare:
Silvia Cornejo
Silvia Cornejo

Înaintea meciului cu Steaua din prima etapă a grupelor Ligii Campionilor, programat miercuri în Germania, nemţii de la Schalke se confruntă cu o problemă neaşteptată.

Astfel, unul dintre cei mai buni jucători ai echipei, peruanul Jefferson Farfan, este implicat într-un scandal sexual în ţara sa.

Mai exact, sud-americanul a profitat de ziua liberă de după meciul naţionalei sale cu uruguay, disputat vinerea trecută, petrecând o noapte întreagă într-un club din Lima. Mai mult, conform ziarului "Libero", Farfan s-a distrat în compania uneia dintre cele mai frumoase femei din Peru. Este vorba despre prezentatoarea TV Silvia Cornejo (26 de ani), fostă Miss Peru în 2006.

Fiind căsătorită cu un potent om de afaceri local, Silvia a negat vehement presupusa aventură cu Farfan. Rămâne de văzut cât de "obosit" va fi jucătorul lui Schalke în confruntarea cu Steaua de miercuri.

Silvia Cornejo
Silvia Cornejo


    Silvia Cornejo
Silvia Cornejo


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
Leacul Gherghinei Stancu jpg
temisan jpg
banner copii vedetelor png
banner claudia pavel cream png
alina puscas instagram jpg
kylie jenner costum baie roz jpg
banner andreea popescu jpg
image
image