Cum comentează Mircea Badea agresarea jurnalistei B1 TV la "plimbarea libertăţii" de la Cotroceni

Ultima actualizare:

    Mircea Badea
Mircea Badea

Întâlnirea de duminică a vedetelor Antenei 3 cu unii dintre telespectatorii postului de ştiri a fost marcată de agresarea unei ziariste de la televiziunea "inamică", B1 TV.

Mircea Badea a declinat orice responsabilitate pentru acest incident.

"E regretabil ce s-a întâmplat cu doamna reporter de la B1 şi e foarte bine că a intervenit tânărul acela. Incidentul a avut loc la 16.30 la Leu, iar eu am ajuns, aşa cum anunţasem, la ora 17.00, la Gradina Botanică. În prezenţa mea nu s-ar fi întâmplat nimic de genul acela. Au mai fost câteva tensiuni minore pe parcurs pe care le-am dezamorsat imediat", a postat realizatorul emisiunii "În Gura Presei" pe Facebook.

La "plimbarea libertăţii" iniţiată de Antena 3 au fost între trei şi patru mii de participanţi, potrivit informaţiilor furnizate de Jandarmerie.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Andreea Marin și Adrian Brâncoveanu jpg
Anthony Head jpg
banner cicoare png
Taylor Swift Foto Shutterstock
banner elevi png
laura cosoi facebook jpg
oana roman instagram jpg
Soprana Iana Novac, supriză de suflet pentru aniversarea de 70 de ani a mamei sale
image
image