Huidu atacă: «Teo a câştigat 4 milioane € de la Prima»

Huidu atacă: «Teo a câştigat 4 milioane € de la Prima»

Ultima actualizare:

    Cele două vedete sunt  la cuţite, deşi, până  nu de mult, i-a unit  o mare prietenie
Cele două vedete sunt la cuţite, deşi, până nu de mult, i-a unit o mare prietenie

Un nou scandal a izbucnit în showbiz. De această dată, protagoniştii sunt Şerban Huidu şi Teo Trandafir, două vedete de calibru, care în trecut au împărtăşit o mare prietenie.

Mărul discordiei l-a reprezentat un articol publicat de vedeta Prima TV pe blogul personal, în care susţine că Teo ar fi câştigat 4 milioane de euro la Prima TV: „Prima TV a făcut cea mai mare greşeală din istoria televiziunii. Teo a negociat un contract aberant: 20.000 de euro pe săptămână. Ce a făcut Teo? A venit cu acelaşi show, aceeaşi echipă de producţie, aceeaşi manelişti fără vlagă şi o Teo fără forţă".

Mai citeşte:

Maşina lui Huidu, vandalizată de duşmani?

În replică, Teo a dat răspuns tot pe blogul său personal: „20.000 de euro nu îţi dă nici Sfântul Duh pentru o emisiune aşezată în miezul zilei, când nici mama nu se uită la tv. Nu ştiu ce urmăreşte Huidu, sunt şocată. Credeam că îl cunosc pe Şerban. O nouă lecţie pentru mine: Mircea (n.r: Badea) se pricepe la oameni".

Mai citeşte:

Continuă scandalul între Huidu şi Teo: «Nu-s bani furaţi»

Teo, te-a părăsit Dom' Profesor?

Teo: «Moşule, fă-mă, iar, slabă»

Teo: «Tanţa nu a vrut să mai lucreze cu mine»

Ramona Gabor, şcolită de Teo



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Banner Emily Burghelea
image png
image jpeg
image png
mujica jpg
keanu reeves netflix jpg
image png
baza stanga 1 jpg
image
image