Şocant! Fata lui Ioniţă de la Clejani cerşeşte în Londra, gravidă în şapte luni

Ultima actualizare:

A admis că este o greşeală a tinereţii, însă nu a ajutat-o deloc. Deşi îşi poate permite orice iar copiii lui trăiesc în puf, fata din prima relaţie a lui Ioniţă de la Clejani moare de foame. Ramona a plecat în Londra să cerşească.

S-a căsătorit, a născut două fetiţe, iar acum este însărcinată cu al treilea copil. Din cauza sărăciei, pentru că nu avea să le pună pe masă nici măcar o bucăţică de pâine, Ramona a plecat în Anglia să cerşească. Deşi e un artist cunoscut şi are o avere frumoasă, soţul Vioricăi nu i-a aruncat nici măcar un leu.

Viorica, mama fetei, a vorbit despre calvarul Ramonei. "I l-am arătat pe Ioniţă, dar nu credea că e tatăl ei. Se ducea săraca la Clejani să îl vadă cu autobuzul şi venea plângând acasă. Ea a plecat la Londra din cauza sărăciei. Lumea vorbeşte urât, că e la prostituţie, dar ea se chinuie că nici ăia nu mai dau bani, s-au şmecherit. Abia de face 3-4 euro pe zi. Ioniţă ar trebui să îmi pupe tălpile, că de la mine a învăţat meseria. Eu acum am îmbătrânit şi nu mai pot prin câte am trecut", a spus mama fetei, la Kanal D.

Viorica şi Ioniţă de la Clejani
Viorica şi Ioniţă de la Clejani


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Mihaela Tatu a fost în cârje, acum 20 de ani, la nunta lui Aurelian Temișan cu Monica Davidescu
image png
banner emily burghelea png
image png
Răzvan Fodor jpg
rares cojoc captura video jpg
cristina amam copilului lui mandachi jpg
Puya vrea să-și deschidă cramă foto: Antena 1
image
image