VIDEO Iulia Vântur a câștigat! Va prezenta «Cerbul de Aur» pe 10.000 €

Ultima actualizare:
image

S-a zvonit că celebrul fotomodel Mădălina Ghenea ar fi cea care va urca la brațul italianului Gabriel Garko, pe scena ”Cerbului de Aur”, festival care se va desfășura în perioada 29 august-2 septembrie, la Brașov, însă iată că o altă vedetă de calibru va prezenta această competiție muzicală internațională.

 Este vorba despre Iulia Vântur, iubita actorului indian Salman Khan, care s-a mai duelat, pe acest post onorant, cu Ramona Bădescu, solistă care avea experiența festivalului, căci în 2005   a prezentat alături de Cosmin Cernat.

Iulia Vântur (38 de ani) va fi amfitrioană doar trei zile, onorariul fiind unul pe măsură, căci se vehiculează că ar fi primit 10.000 de euro pentru serile 30, 31 august și 1 septembrie. Iulia îi va invita pe scenă și pe marii artiști care vor susține recitaluri, Nicole Scherzinger, Amy Macdonald, James Blunt, Eleni Foureira, Edvin Marton, Loredana, Delia, Horia Brenciu & HB Orchestra, The Motans și Carla’s Dreams. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
britney baieti instagram jpg
Gabriela Prisacariu, foto Instagram jpg
Delia, foto Instagram jpg
Diana Matei, foto Instagram jpg
Anamaria Prodan și Andreea Sandu, premiate la Brașov foto: Arhiva personală
Dana Rogoz, foto Instagram jpg
mel brooks jpg jpeg
dorian popa jpg
image
image