Află ce vor face Cabral şi Andreea Pătraşcu în luna de miere!

Ultima actualizare:

Ei vor face plajă, se vor căţăra pe vulcan, Cabral va face kitesurf, informează agentiadepresamondena.com

Andreea şi Cabral vor putea urca pe masivul vulcan Teide, situat în mijlocul Parcului Naţional Teide, patrimoniu UNESCO. Apoi, pe coasta de Nord vor putea ajunge la Garachico, un oras-port care a fost distrus de vulcan în anul 1706 şi apoi reconstruit.

Citeşte şi:

Cabral: «N-a fost nunta anului, a fost nunta noastră»

Detalii şi imagini inedite de la nunta lui Cabral cu Andreea Pătraşcu! FOTO VIDEO

Andreea Pătraşcu: «Copilul nostru va fi mai puţin negru decât Cabral»

Evident, soţii vor avea timp berechet pentru bronzat, pe plaja cu nisip auriu, adus din Sahara, sau pe cea cu nisip negru, natural, datorat rocilor vulcanice din împrejurimi.

Cuplul s-a căsătorit în urmă cu 10 zile, la restaurantul Ambasad’Or din Otopeni, unde au dansat şi s-au distrat până în zori.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
medic_consult medical_shutterstock 158366573 jpg
ceai somn jpg
Somn - dormit - pozitie de somn FOTO Shutterstock
Mircea Fechet, ministrul Mediului și Nicolae Ciucă, președintele Senatului, participă la evenimentul de lansare a Sistemului Garanţie-Returnare RetuRO la un supermarket din București. FOTO Inquam Photos / George Călin
image png
shutterstock tribunal justitie jpeg
Mario Iorgulescu FOTO Instagram Adrian Călin jpg
anita6 jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net