Alexandra Stan, fascinată de bărbaţii din România!

Ultima actualizare:

Într-un interviu pentru ProTV magazin, Alexandra a mărturisit că în România sunt cei mai drăguţi bărbaţi: «Nu m-am gândit niciodată la asta! Dar sincer, tot în România găseşti cei mai frumoşi bărbaţi!», a mărturisit cântăreaţa.

Cât despre viaţa amoroasă, în viaţa artistei nu există niciun bărbat, ea neavând timp de o relaţie: «Sunt veşnic îndrăgostită... de muzică! Sunt într-o perioadă a vieţii mele în care încerc să mă descopăr ca şi artist, de aceea nu am timp să mă implic într-o relaţie serioasă. Încă nu am găsit persoana potrivită. Nu urmăresc un anumit şablon, nu am preferinţe fizice, îmi doresc să fie sincer, modest, bine crescut, inteligent şi să mă facă mereu să râd», a mai spus ea.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image