Anamaria Ferentz, vise şi drame la New York

Ultima actualizare:

În America, Anamaria cântă, şi-a luat diploma de broker şi iese des cu prietenii.

"Iniţial, a fost ca un respiro. Un an de zile am fost în vacanţă. De cinci luni  m-am apucat de treabă".

Cu toate acestea, dorul de familie este din ce în ce mai puternic.

"Am plecat din România pentru că nu doream să-mi cresc copiii în acel sistem", a spus Anamaria.

În plus, ea intrase într-o perioadă de depresie. "Nu mai eram fericită nici în plan profesional, nici personal. Ajunsesem să nu îmi mai doresc să cânt".

De când s-a mutat în America, Anamaria a cântat la festivaluri româneşti şi evenimente caritabile. "Mi-a revenit plăcerea de cânta şi de a fi pe scenă", a mai spus ea.

Pe 14 februarie a fost invitată să prezinte o emisiune tv. În prezent, ea lucrează la un nou album pe care îl va lansa în ţară şi în SUA la vară.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
politie1 jpg
aer conditionat, foto shutterstock jpg
Batrana pensionara bani pensie FOTO Shutterstock jpg
dieta istock jpg
Taxi, foto Shutterstock jpg
Testament FOTO Shutterstock
image png
vitamine istock jpg
image
image