Andreea Ibacka a răcit rău şi nu poate părăsi casa

Andreea Ibacka a răcit rău şi nu poate părăsi casa

Ultima actualizare:

    Andreea Pătraşcu
Andreea Pătraşcu

Andreea Ibacka are mari probleme de sănătate în ultima vreme. Vedeta TV a scris pe blogul ei personal că e răcită cobză şi nu poate ieşi din casă.

Soţia lui Cabral se plânge că nu are poftă de mâncare şi febră mare din cauza faptului că a stat prea mult cu aerul condiţionat pornit.

"39 de grade. Nu, nu e temperatura din Bucureşti - INMH a anunţat doar 27 de grade pentru azi - ci temperatura mea din ultimele 2 zile. Am facut o viroză şi am febră aş putea spune. Sunt «fierbinte»şi în carantină, cu migrene, dureri musculare şi poftă de mâncare zero. Totul a inceput de la aerul condiţionat, aşa că, dacă te topeşti de caldură, îţi recomand să te răcoreşti cu o îngheţată, un duş rece, o baie la piscină. E mai sigur!", a scris ea.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
la volan   foto pixabay jpg
image png
bonnie tyler jpg
Iepuri în Australia. Foto. Science.org
Design fără titlu (5) png
tineri gen z jpg
ai jpg
Design fără titlu (11) png
image
image