Andreea Marin: «M-am gândit că mi-am pierdut şarmul»

Ultima actualizare:
Andreea Marin şi Cove au fost împreună la WOWbiz şi au mărturisit că sunt foarte buni prieteni (captură: Kanal D)
Andreea Marin şi Cove au fost împreună la WOWbiz şi au mărturisit că sunt foarte buni prieteni (captură: Kanal D)

Invitată în emisiunea nocturnă de la Kanal D, Andreea Marin a făcut o mărturisire de suflet. Aceasta a povestit că Gabriel Coveşeanu este cel mai bun prieten al ei.

"Zâna" a mărturisit că este foarte apropiată de Cove şi a recunoscut, mai în glumă, mai în serios, că s-a întrebat de câteva ori de ce nu îi face nici un avans prietenul ei cel mai bun.

Andreea Marin şi Cove au fost împreună la WOWbiz şi au mărturisit că sunt foarte buni prieteni (captură: Kanal D)


    Andreea Marin şi Cove au fost împreună la WOWbiz şi au mărturisit că sunt foarte buni prieteni (captură: Kanal D)
Andreea Marin şi Cove au fost împreună la WOWbiz şi au mărturisit că sunt foarte buni prieteni (captură: Kanal D)

"Cove este unul dintre cei mai buni prieteni ai mei, bărbaţi. Uneori chiar m-am întrebat cum de nu îl atrag, cum de nu mi-a făcut niciodată avansuri. Chiar m-am gândit că mi-am pierdut şarmul, ceva. Glumesc", a spus aceasta.

"Noi suntem foarte buni prieteni şi asta de mult timp. Am fost foarte fericit că a venit la nunta mea", a completat Cove.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Mici, foto Pinterest jpg
turcia png
image png
Poluarea din Marea Mediterană, o problemă extrem de gravă. FOTO WWF
stapler compass rulers calculator boards jpg
bilet de adio mihaela italia jpg
masina politie jpg
fructe legume spalat istock jpg
image
image