Anna Lesko şi-a rupt mâna, împinsă în prăpastie de o soţie geloasă!

Ultima actualizare:

Ei bine, potrivit stl.ro, Anna a fost împinsă într-o prăpastie de o femeie.

Se pare că Lesko şi-a făcut ochi dulci cu soţul doamnei, iar ea, geloasă din fire, a reacţionat la primul impuls, împigând-o pe cântăreaţă pe pârtia de schi.

«Ar fi fost în stare să îi rupă gâtul şi era cât pe ce să se întâmple, aşa de urât se uita femeia aia la ea. Tipa era tot blondă, dar mai plinuţă, probabil o suedeză», spun prietenii vedetei pentru revista Şoc.

Citeşte şi:

Iri, ai petrecut o noapte cu Anna Lesko?Iat-o pe Lesko cu mâna în ghips! FOTOÎncă o vedetă rănită pe pârtie. Anna Lesko şi-a rupt mâna la schi, în Franţa



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image