Are o casă de milioane, plină cu aur, dar Nicolae Guţă merge cu Dacia. Explicaţia lui incredibilă

Ultima actualizare:

Nicolae Guţă a explicat la "Acces direct" de ce a ales tocmai marca românească de automobile în defavoarea uneia străine.

"Eu sunt mai patriot. Dacia este o maşină bună, performantă, cu care îţi faci treaba", a spus cântăreţul, care a mărturisit că are aceeaşi atitudine şi în cazul copiilor.

"Noi, ţiganii, ţinem la naţie, trebuie să fim cât mai mulţi! Văd că românii nu mai fac copii. Dar eu vreau să fim cât mai mulţi. Cea mai mare avere a unui ţigan sunt copiii", a spus Guţă.

El are deja şase băieţi şi trei fete, cu mame diferite, iar peste patru luni Beyonce de România va aduce pe lume al zecelea copil al manelistului, o fetiţă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
cirese piata zahana, 24 iunie 2026   foto alina mitran jpg
bani pensie jpg
Prințul George și Kate Middleton foto profimedia jpg
wizz air pixabay jpg
canicula  shutterstock jpg
pisica de nisip pixabay jpg
mana la nas_shutterstock 701419183 jpg
loto png
image
image