Bebeluşul ars, Crăciun în spital

Ultima actualizare:

"În sfârşit, mi-am luat rolul de mamă. Azi-noapte (n.r. noaptea de luni spre marţi), pentru prima dată de când s-a născut bebe, am dormit amândoi. A fost aşa de bine", ne-a spus mămica lui Alexandru, Violeta Dragomir, de 23 de ani.

E marcată încă de suferinţa prin care a trecut copilul ei, dar are mare încredere în medicii de la Spitalul "Grigore Alexandrescu" şi în Dumnezeu.

"Se vindecă foarte bine bebe. A luat în greutate, mânâncă bine", ne-a mărturisit tânăra. Totuşi, Alex va petrece primul său Crăciun în spital, cu mami şi cu tati. Vor veni şi bunicii să-l vadă.

"Abia aşteaptă, pentru că nu l-au văzut încă", a completat Violeta.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
image
image