Bianca, scoasă la matrimoniale de Antena 1?

Bianca, scoasă la matrimoniale de Antena 1?

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Blondă, înaltă, sâni obraznici şi necăsătorită. Pe scurt, Bianca dispune de toate atuu-rile la care visează mai toţi bărbaţii. Mizând pe calităţile ei fizice, Antena 1 i-a propus asistentei tv să fie protagonista unei ediţii speciale, intitulată „Burlăciţa”.

Cătălin Botezatu, alături de care Bianca a trăit o poveste de dragoste cu năbădăi, a adus audienţe uriaşe postului Antena 1, anul trecut, când femeile s-au bătut şi au vărsat lacrimi amare după el la emisiunea „Burlacul".

Citeşte şi:

Bianca leşină prin cluburi. E însărcinată cu Cristea? FOTO

Cruduţa spală parbrize în intersecţie cu sânii

Bianca Drăguşanu: "Şefu', mi-am găsit naşi de nuntă!"

Capatos: "Cruduţa are păr pe fund"

Realizatorii acestei producţii tv s-au gândit că n-ar fi rău să filmeze şi o ediţie specială, în care să fie scoasă la mezat, de data aceasta, o vedetă feminină. S-au vehiculat mai multe nume sonore, însă cea aleasă a fost Bianca Drăguşanu.

Surse din cadrul postului Antena 1 ne-au confirmat faptul că tratativele sunt în toi şi că această ediţie va fi difuzată după noul sezon al emisiunii „Burlacul", în care va superbul miliardar Eduard Strohlen îţi caută jumătatea.

Dacă Bianca i-a făcut scene de gelozie lui Bote, când concurentele au dansat lasciv pe lângă el şi l-au pupat cu foc, acum e rândul fotbalistului Adrian Cristea să strâmbe din nas şi să-şi roadă unghiile când bărbaţii o vor sorbi din ochi pe iubita lui.

Mănâncă ridichi ca să nu mai leşine!

Blonda are serioase probleme cu sănătatea, astfel că, adesea, a leşinat prin cluburi, după prezentări.

simeon stalpnicul png

Diagnosticată cu ulcer şi cu anemie, Bianca recunoaşte că sunt zile în care d-abia dacă mănâncă o salată: „Medicii m-au sfătuit să fac o cură de crudităţi, pentru a mă mai întrema, aşa că am trecut pe ridichi", ne-a declarat ea. Pe care le savurează atât de sexy, la volan!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bacsis
Muncitor  Sursa Freepik com jpg
image png
Coada de ambulante la spitalul Universitar de Urgenta Bucuresti FOTO Inquam Photos / Octav Ganea
Thassos, foto Shutterstock jpg
canicula bucuresti jpg
oi masina facebook jpg
Plajă la Eforie Nord FOTO Shutterstock
image
image