Cătălin Botezatu îşi va prezenta cea mai nouă colecţie la New York Couture Fashion Week

Ultima actualizare:

    Cătălin Botezatu
Cătălin Botezatu

Cătălin Botezatu îşi va prezenta cea mai nouă colecţie la New York Couture Fashion Week, unde va fi prezent pentru a opta oară.

Vineri dimineaţă, el a plecat din nou spre „The Big Apple", unde a fost invitat pentru a opta oară, la festivalul de modă New York Couture Fashion Week. Acolo, el va prezenta luni, în seara de gală a evenimentului, cea mai nouă colecţie a sa, „Domina", în faţa a peste 3.000 de persoane. În impozanta sală Grand Ballroom a Hotelului Waldorf Astoria vor fi prezenţi stilişti, critici de modă, jurnalişti din peste 25 de ţări, oameni de afaceri şi vedete.

Celebrul creator de modă român a ţinut să-şi anunţe şi fanii, pe contul său de Facebook, de show-ul său de peste mări şi ţări:

„Dragii mei, am plecat spre New York pentru a-mi pregăti participarea la importantul eveniment din lumea modei, care este Couture Fashion Week. Cu această ocazie, am onoarea de a-i invita pe toţi românii care se vor afla pe continentul american în următoarele zile să redescopere lumea creaţiilor româneşti de succes internaţional, vizionând ultima mea colecţie, luni, 17 septembrie, ora 18.00, în sala Grand Ballroom a binecunoscutului Waldorf Astoria, din New York. Vă aştept cu drag, Cătălin"



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
Nicușor Dan a semnat demisia... www.stirilekanald.ro
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
suc merisoare vecteezy jpg
incendiu soveja foto 1 jpeg
un roman curata parcuri si spatii publice in bulgaria foto captura video instagram fixer dad  png
tiramisu1 jpeg
carusel sppania x jpg
astrolob bbc jpg
elvetia shutterstock jpg
WhatsApp Image 2026 04 26 at 15 25 04 (1) jpg
image
image