Constanţa: Şantaj sexual făcut de un cuplu care racola tinere pe Internet

Ultima actualizare:

Un cuplu de tineri din Medgidia a șantajat o tânără din Slobozia cu un filmuleț porno în care soţul făcea sex cu victima, iar cea care filma era soţia.

Tânăra de 25 de ani din comuna ialomițeană Movila a declarat totul poliţiştilor, povestindu-le că în urmă cu câteva luni l-a cunoscut pe Internet pe Răzvan Cutinov (30 de ani), un fost puşcăriaş închis pentru violarea unei minore. Din cei zece ani de puşcărie, el a executat doar opt ani fiind eliberat condiţionat pentru bună purtare.

Cei doi au corespondat o vreme după care au decis să se întâlnească în Medgidia. Au făcut sex fără ca tânăra să ştie că partida este filmată de soţia iubitului său, Raluca (24 de ani). Ulterior victima a fost contactată şi i s-au cerut bani pentru ca imaginile să nu fie puse pe Internet.

Citeşte întreg articolul aici



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
nunta pixabay jpg
shingo suzuki libertatea jpg
gatit freepik1 jpeg
Nicușor Dan la BDSA FOTO Mediafax
fructe istock jpg
Strategii de joc pentru loto online  cum să ți alegi sistemul preferat jpg
dormitor png
bella hadid profimedia jpg
image
image