Dragostea e oarbă: ea are 19 ani, el are 62

Ultima actualizare:

    Samantha Simpson, 19 ani, şi JR, 62 de ani, vor să devină părinţi
Samantha Simpson, 19 ani, şi JR, 62 de ani, vor să devină părinţi

Iată o dovadă în plus că dragostea e oarbă! Samantha Simpson, de 19 ani, din Kansas, SUA, s-a îndrăgostit nebuneşte de bunicuţul JR, de 62 de ani.

Ei s-au cunoscut când Samantha avea doar 18 ani şi bunicul a curtat-o câteva luni bune cumpărându-i flori şi plimbând-o sub clar de lună prin parcuri. În urmă cu şase luni cei doi s-au mutat împreună într-un apartament din Wichita, Kansas.

S-au logodit rapid şi s-au căsătorit. De câteva luni bune ”muncesc” din greu să facă un copil pentru că Samantha vrea să devină mamă.

”Când ieşim în public, lumea crede că sunt la plimbare cu tataie. Lumea nu poate înţelege că ne iubim într-un alt fel”, a povestit tânăra, explicând că JR este trist că unii vecini îl consideră pedofil.

Amândoi susţin că diferenţa de vârstă de 43 de ani dintre ei e practic inexistentă, pentru că se completează perfect atunci când fac sex. 



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
baiat arma shutterstock jpg
pexels mccutcheon 1909802 jpg
Jericho cityscape from wall ruins jpg
image png
Am copt cozonaci de sărbători la o brutărie din Piața Reșița
irina georgescu jpg
imagine revolutie jpg
mama filipine jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net