Gaz Metan Mediaş, la prima victorie cu Steaua

Ultima actualizare:

Oficialul medieşean a spus că e bucuros mai ales că este prima victorie a Gazului în faţa Stelei în Liga I. "Am crezut că putem câştiga cele trei puncte în meciul cu Steaua. Când ne-am gândit la asta, ne-am bazat pe faptul că e greu ca o echipă românească să joace trei meciuri în şapte zile, mai ales că au jucat luni şi joi. Era normal să se intaleze o stare de oboseală, iar asta s-a văzut, în prima repriză. Surprinzator, în repriza a doua parcă au fost mai proaspeţi decât noi. Suntem bucuroşi pentru aceste trei puncte, mai ales că este prima victorie împotriva Stelei, de când joaca Gazul în prima divizie. Până acum nici măcar un punct nu am reuşit să cucerim în meciurile cu «roş-albastrii»", a declarat Ioan Horoba la Sport Total FM.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Transfagarasan  Foto Walter Kärcher , Pixabay jpg
bacsis, foto Shutterstock jpg
oracle1 jpeg
politie1 jpg
aer conditionat, foto shutterstock jpg
Batrana pensionara bani pensie FOTO Shutterstock jpg
dieta istock jpg
Taxi, foto Shutterstock jpg
image
image