A vrut să se sinucidă, dar a renunţat. Continuarea e şocantă

Ultima actualizare:

    Fata a fost fotografiată înainte de tragedieFoto Mirror.co.uk
Fata a fost fotografiată înainte de tragedieFoto Mirror.co.uk

Martorii de la faţa locului spun că mai multe persoane au vorbit cu tânăra sinucigaşă pentru a o determina să renunţe la gestul extrem în timp ce stătea la înălţime pe marginea acoperişului unei clădiri. Când fata părea că se răzgândise, o rafală de vânt a dezechilibrat-o și a căzut în gol.

Tragedia s-a petrecut în orașul Changle, din estul Chinei. Victima, în vârstă de 21 de ani, a amenințat că se aruncă de pe clădirea de birouri unde lucra, relatează Mirror.co.uk. Se pare că aceasta ar fi dorit să recurgă la sinucidere după ce s-a certat cu iubitul ei.

Mai mulți oameni s-au strâns apoi s-o privească de jos pe fata care amenința că se aruncă de pe acoperișul clădirii. Câteva persoane au încercat să îi vorbească și să o determine să renunțe la gestul extrem. După ce a stat mai mult timp la înălțime, fata a părut în cele din urmă că renunță la sinucidere, dar o rafală de vânt a dezechilibrat-o și a făcut-o să cadă, găsindu-și astfel sfârșitul.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
alcool pexels jpeg
masini politie facebook jpg
Tânăra cu bani Foto Freepik com jpg
Captura de ecran din 2026 03 04 la 11 07 23 png
Clădire distrusă de o rachetă lansată din Iran în Tel Aviv, Israel FOTO Profimedia
benzinarie pixabay jpg
DSC04334 jpg
cafea adobestock jpg
image
image