Lehmann a făcut pipi la meciul cu Urziceni

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Așa de liniștit a fost portarul celor de la VfB Stuttgart încât și-a permis să facă de toate pe durata meciului cu Unirea Urziceni.

S-a foit în poarta pentru a nu se plictisi, a băut apă pentru a-și face o ocupație. De la așa multe lichide consumate, a ajuns să nu se mai poată ține.

S-a orientat cam pe unde se joacă faza și mingea, a sărit repede în spatele reclamelor de lângă poartă și s-a ușurat pe lăzile unor operatori.

Portarul german a revenit în poartă la fix, special pentru a se poziționa pentru un contraatac al Unirii Urziceni. Nu înainte de a-și aranja ”sculele în trusă”.

Vezi aici momentul în care Lehmannface pipi la marginea terenului



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
rosii freepik1 jpeg
Pacientă în spital tratată pentru cancer - perfuzie  FOTO Shutterstock
Muste insecticide larvicide capcane scaled jpg
pisica mancare adobestock jpg
bancomat pexels jpg
Design fără titlu (5) png
jc gellidon 1g3qVp7ynX4 unsplash jpg
Snagov   Lac   Rezervația + Aria Naturală Protejată + Delta Snagovului 1 jpg
image
image