Liviu Vârciu, senzaţie cu o brunetă în club! Schimbă femeile ca pe ciorapi - FOTO

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Artistul nu se dezice când vine vorba de cuceriri şi demonstrează săptâmânal că e un don Juan adevărat.

Fostul soţ al Adelinei Pestriţu se află pe Litoral, unde îi este imposibil să se abţină la femei. Petrece seară de seară, iar în weekend-uri e mereu în Crema Sumer Club din Mamaia.

De când e la mare, Vârciu a bifat câteva cuceriri, însă niciuna dintre dudui nu a rămas prea mult la braţul burlacului. Săptămâna trecută, Liviu a mai făcut o victimă în rândul reprezentantelor sexului feminin. Fata mai că-l sorbea din priviri, însă nici cântăreţul nu a fost mai indiferent.

Liviu s-a întreţinut cu focoasa domnişoară până în zorii zilei, spre satisfacţia fotografilor prezenţi în club.

simeon stalpnicul png


Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
printul william craciun gettyimages jpg
Daniel Baluta si Sorin Grindeanu rezultate alegeri primarie Bucuresti  Foto Inquam Photos  Octav Ganea (2) jpg
Ciprian Ciucu si Ilie Bolojan  Ludovic Orban Foto Inquam Photo    Codrin Unici (4) jpg
images jpg
Bucuresti, foto Shutterstock jpg
casa lemn pexels jpg
La 79 ani, Cristian Gatu vrea sa si refaca viata jpg
Sesizare penală a IICCMER privind tratamentele neomenoase aplicate în perioada comunistă în „Spitalul pentru copii neuropsihici cronici Siret” jpeg
image
actualitate.net
image
actualitate.net