Mandinga, la Mamaia înainte de Baku

Ultima actualizare:

    Pentru România  cântă Mandinga
Pentru România cântă Mandinga

Chiar înainte de plecarea la Baku, Azerbaidjan, pentru a reprezenta România la concursul Eurovision, Mandinga se opreşte la Mamaia.

Vineri 27 Aprilie 2012 , Crema Summer Club din Mamaia îşi redeschide porţile pentru un nou sezon estival. Surpriza exlcusivă pentru petrecăreţi va fi un concert extraordinar al trupei Mandinga.

Zaleilah va fi cu siguranţă hitul serii pentru toţi cei prezenţi, bucuroşi că pot susţine reprezentanţii României la Eurovision.

Eurovision este o competiţie muzicală internaţională, organizată de European Broadcasting Union (EBU), cea mai mare asociaţie a televiziunilor publice din Europa.

Prima ediţie a avut loc în 1956, la Lugano, în Elveţia. Difuzat fără întrerupere, timp de 56 de ani, show-ul a devenit unul dintre cele mai longevive şi mai urmărite programe de televiziune din lume.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
rosii getty1 jpeg
click ro   Crema SPF 50 față Scutul tău zilnic de protecție și SPF jpg
tumisu heart attack 7479253 (1) jpg
ceai beneficii jpg
gradinarit jpg
nunta pixabay jpg
shingo suzuki libertatea jpg
gatit freepik1 jpeg
image
image