Mărioara Zăvoranu: «Pepe l-a bătut pe fostul iubit al soţiei lui cuminte şi virgină»

Ultima actualizare:

Mărioara suţine că Pepe este foarte violent şi că l-ar fi bătut pe fostul iubit al actualei lui soţii, Raluca.

"Cu o săptămână înainte l-ar fi bătut pe fostul soţ al soţiei lui cuminte şi virgină. L-a bătut şi l-a mutilat", a declarat Mărioara Zăvoranu la emisiunea «Un show păcătos».

Mama Oanei a povestit că artistul a mers însoţit de "clanul" din care face parte şi l-a bătut pe fostul partener al Ralucăi Pastramă, până l-a băgat în spital. Ea s-a oferit să ajute victima cu un avocat.

"Are şi un film unde domnişoara asta virgină... a fost virgină dar nu peste tot. Ştiu sigur că pe băiat l-a bătut foarte tare. Pepe este foarte violent în unele momente. Îl ajut eu, ca să nu-i mai fie frică", a mai declarat Marioara Zăvoranu.

Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
cuptor aragaz adobestock jpg
image png
stres barbat angajat burnout  Foto BestJobs jpg
Victoria (Romania), le 3 mai 2007 jpg
prabusire turnul medieval torre dei conti jpg
tablets 3285010 1280 jpg
tulips 1197602 1280 jpg
quince 7551493 1280 jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net