Mihai Trăistariu: «Recunosc că am exagerat, o să am grijă de mine»

Ultima actualizare:

Invitat vineri la Acces Direct, artistul a povestit că a i s-a făcut ru în timp ce se îndrepta spre maşina personală, parcată la mall.

M-am dus în parcare să îmi iau maşina şi mi s-a făcut rău. Am leşinat. Am avut un atac de spasmofilie, adică o lipsă de vitamine şi calciu.  Recent, am făcut un tratament de curăţare a organismului, m-am detoxifiat şi am slăbit 6 kilograme, poate că am exagerat.", a spus MIhai.

"Probabil nu m-am vitaminizat suficient. Promit că o să am grijă de mine acum", a completat Trăistariu.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
canicula, foto shutterstock jpg
Metrorex sindicat concurs club feroviar jpg
meryl streep  getty jpg
foto 1 telefon la volan jpg
image png
image png
litoral romania   foto ovidiu oprea jpeg
masina prabusita transfagarasan webp
image
image