Moculeasca îşi face de cap în cluburile din Germania

Moculeasca îşi face de cap în cluburile din Germania

Ultima actualizare:

Citeşte şi:

I-a dedicat o melodie romantică lui Moculescu

EXCLUSIV: «E aiurea să facem sex cu Moculescu la uşă»

«Mariana Moculescu a acceptat să se mărite cu mine» VIDEO

Moculeasca are un nou iubit: «Un boşorog neamţ de 60 de ani care-i dă bani»

Soţia fostului compozitor Horia Moculescu locuieşte alături de câteva prietene într-un apartament şi s-a acomodat foarte bine cu viaţa de acolo, în special cu cea de noapte.

Pentru că nu avea din ce să trăiască, Mariana a trebuit să se mobilizeze foarte repede şi să îşi caute un loc de muncă.

Astfel, ea s-a angajat deja într-un club de noapte, acolo unde machiază animatoarele, dar şi diferite manechine care defilează pe podium. Din banii pe care îi câştigă acolo, Moculeasca îşi permite câteva capricii.

Astfel, în timpului liber, Ea şi prietenele ei se plimbă în parcurile şi în zonele turistice din oraş, merg la restaurante şi se distrează de minune în cluburi până în zorii zilei.

Ea speră ca în scurt timp să întâlnească şi un neamţ oacheş şi bogat, care să o scoată din sărăcie, să o ia de nevastă şi cu care să se stabilească definitiv peste hotare.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
zi de zi fara balonare ghid pentru un confort digestiv optim jpg
mrdjrlawrence ankle 3135710 jpg
creier uman Shutterstock jpeg
ceapa verde jpg
Băuturi energizante jpg
hitler  jpg
 Sambuca di Sicilia FOTO Profimedia
carabinieri jpeg
image
image