Năstase se plânge că îi plouă în casă

Ultima actualizare:

"Mă gândesc că poate ar trebui să avertizez Patriarhia şi pe românii care vor da bani pentru această construcţie", a spus pesedistul, adăugând că în locuinţa sa din Zambaccian a spart recent terasa "pentru că apa se infiltra în casă, în dulapuri, în birou".

Reprezentanţii firmei Vanel Exim SRL Bacău au respins acuzaţile aduse, explicând, potrivit Mediafax, că firma a realizat doar documentaţia de autorizaţie pentru casa lui Năstase, de construcţie ocupându-se alţi proiectanţi, din Bucureşti.

Citeşte şi:Tigru de ciocolată pentru Adrian Năstase

Năstase s-a ferit de politicieni de ziua luiNăstase a scos 3 miliarde din ouă



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
thassos restaurants 1920 jpg
orez, foto shutterstock jpg
plosnite tren cfr FOTO tion ro 1 jpeg
back view man with mechanical leg sunny day sportsman black shorts white sneakers photographed training sport disability hobby concept jpg
Tendinte design interior 2025 mocha mousse  Foto ineditdesign png
canicula jpg
apartament, foto shutterstock jpg
Transfăgărășan văzut din dronă FOTO Shutterstock
image
image