Adrian Năstase nu are acces la internet. Postează pe blog prin intermediul familiei

Ultima actualizare:

"Persoanele private de libertate, în condiţiile legii, pot transmite date, informaţii şi înscrisuri către aparţinători sau alte persoane aflate în afara locurilor de deţinere ca urmare a asigurării drepturilor legale la petiţionare, corespondenţă, informare şi efectuare de convorbiri telefonice", se arată într-un comunicat ANP.

ANP spune că materialele deţinutului Adrian Năstase nu are acces la internet, iar materiale sale sunt publicate prin intermediul familiei, aşa cum de altfel a precizat însuşi fostul premier, într-una din postările de pe blog. ANP mai precizează, în acelaşi context, că dreptul la corespondenţă al persoanelor aflate în executarea pedepselor privative de libertate este garantat, iar corespondenţa are caracter confidenţial şi nu poate fi deschisă sau reţinută decât în limitele şi în condiţiile prevăzute de lege.

Ultimul comentariu al lui Năstase care a fost citit de o mulţime de oameni este cel în care descrie condiţiile nu tocmai plăcute din puşcărie.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Samani in Peru FOTO EPA EFE jpg
crima sibiu1 jpg
calorifer iarna istock jpeg
bani jpg
bani jpg
Catedrala Patriarhala Bucuresti1 890x668 jpg
baie apa inghetata jpg
bani jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net