Cursă nebună la un magazin clujean de bricolaj

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Un clip în care sute de oameni dau buzna într-un magazin de bricolaj din Cluj a devenit viral pe Internet. În imagini se vede cum oamenii se îmbulzesc la deschiderea uşilor, apoi aleargă la propriu printre rafturi, într-o goană nebună, pentru a prinde promoţiile.

Filmuleţul a fost postat vineri de unul dintre angajaţi şi a adunat circa 300.000 de vizualizări. Oamenii au comentat apoi, dezamăgiţi, că reducerile aşteptate au fost „de tot râsul”. „Reduceri la ce? La foarfeci de grădinărit de la 8 la 5 lei sau fierăstrău manual de la 13 lei la 10 lei. O minciună uriaşă şi nesimţire mare”, a scris un clujean.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Somn - dormit - pozitie de somn FOTO Shutterstock
Mircea Fechet, ministrul Mediului și Nicolae Ciucă, președintele Senatului, participă la evenimentul de lansare a Sistemului Garanţie-Returnare RetuRO la un supermarket din București. FOTO Inquam Photos / George Călin
image png
shutterstock tribunal justitie jpeg
Mario Iorgulescu FOTO Instagram Adrian Călin jpg
anita6 jpg
2025 12 02 Inquam Photos / George Calin  instant 2145 jpg
1202333 health 846863 1280 jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net