Doi poliţişti s-au lovit cu maşina de pod, în timpul unei urmăriri - VIDEO

Ultima actualizare:

Potrivit România TV, Accidentul s-a petrecut în localitatea Arbore, din judeţul Suceava.

Cei doi poliţişti au intrat cu maşina într-un cap de pod, apoi au ajuns în gardul unei case. Un grup de săteni le-a acordat primul ajutor şi tot ei au chemat salvarea.

Poliţiştii răniţi au fost transportaţi la Spitalul Municipal Rădăuţi pentru a primi îngrijiri medicale şi se află în afara oricărui pericol, iar colegii lor încearcă acum să identifice maşina suspectă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
semnatura jpg
Design fără titlu (7) png
rosii freepik1 jpeg
Pacientă în spital tratată pentru cancer - perfuzie  FOTO Shutterstock
Muste insecticide larvicide capcane scaled jpg
pisica mancare adobestock jpg
bancomat pexels jpg
image
image