Groapa din bulevard a înghiţit maşina cu totul!

Ultima actualizare:

Un autoturism Seat a intrat cu totul într-o groapă săpată de muncitorii care lucrează la întreţinerea drumurilor.

„În jurul orei 7.00, maşina era înfiptă în groapă. La scurt timp a venit cineva, a luat plăcuţele de înmatriculare şi a chemat o platformă care a ridicat maşina. Groapa este semnalizată doar de un gard din plasă, nu şi cu semne de circulaţie", a spus un şofer aflat în trecere. Şoferul Seat-ului nu a ajuns nici la spital şi nici nu a anunţat poliţia despre incident.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
evaluare nationala, foto shutterstock jpg
natalia kollegova element 2716896 jpg
Alianţa Dreapta Unită Foto Inquam Photos-George Calin
Dunărea, graniță naturală între România și Serbia FOTO Shutterstock
Baile Felix  Foto Turism Felix jpg
casa noua jpg
gsquare thirst 1474240 jpg
somn vara canicula istock jpg
image
image