Îngrozitor! Bebelușul îngropat de mamă în WC se născuse viu

Ultima actualizare:

Medicii legişti de la serviciul de Medicină Legală din Ploieşti au dat publicității rezultatul necropsiei. Ei au stabilit că bebelușul care a fost îngropat de mamă într-un WC dezafectat s-a născut viu.

Cazul șocant din comuna Predealul Sărari, din Prahova, a oripilat o țară întreagă. Cu atât mai mult cu cât legiștii au anunțat că fetița, abia ieșită din pântece, se născuse vie. Cea care i-a dat viață nu a stat pe gânduri și a ucis-o, iar apoi a îngropat-o în fostul WC, aflat în spatele curții. În ajutorul ei l-a chemat și pe fiul de 13 ani, care a vrut apoi să se sinucidă. La toată scena îngrozitoare a asistat și celălalt băiat al femeii criminale, în vîrstă de 15 ani. Ucigașa are 41 de ani, procurorii o cercetează acum pentru pruncucidere şi o vor supune şi unei expertize psihiatrice.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Zona Moeciu Foto Lucian Ignat jpg
cai maltratati la un targ din satu mare foto kola kariola png
Canicula caldura vara FOTO Shutterstock jpg
porumb istock jpg
bucuresti piata unirii foto pixabay jpg
piscina istock jpg
P 20 Sfintii Petru si Pavel WC jpg
WhatsApp Image 2026 06 28 at 13 39 33 jpeg
image
image