Nati Meir şi-a părăsit iubita pentru că şi-a pus sterilet!

Ultima actualizare:

    Nati Meir a rămas singur după ce a aflat că iubita nu vrea să aibă copii. (Foto: Click!)
Nati Meir a rămas singur după ce a aflat că iubita nu vrea să aibă copii. (Foto: Click!)

Israelianul Nati Meir nu are noroc în dragoste! Supărarea că a stat în puşcărie s-a risipit când a întâlnit-o pe Anca, o doamnă de 40 de ani pe care a cunoscut-o din întâmplare.

Fostul deputat a crezut că a ajuns în al noulea cer şi că Dumnezeu îl iubeşte pentru că i-a dăruit o nouă dragoste pătimaşă. Cuplul de îndrăgostiţi s-au mutat împreună, în vila lui Meir, după doar câteva săptămâni de când s-au cunoscut. Acum o lună, israelianul a anunţat că urmează să devină tată şi este foarte fericit, informează stl.ro. El mai are cinci copii, din căsătorii anterioare. Când totul părea perfect, s-a rupt lanţul de iubire!

"Ne-am despărţit pentru ca nu voia copil!", a declarat Meir pentru stl.ro. El a explicat că Anca l-a anunţat că îşi pune sterilet pentru că are deja doi copii şi nu mai vrea să treacă prin chinurile naşterii. Potrivit surselor stl.ro, israelianul a luat "foc", a strigat şi a aruncat reproşuri, apoi i-a dat papucii „iubitei" Anca.

Nati Meir a rămas singur după ce a aflat că iubita nu vrea să aibă copii. (Foto: Click!)
Nati Meir a rămas singur după ce a aflat că iubita nu vrea să aibă copii. (Foto: Click!)


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Canicula caldura vara FOTO Shutterstock jpg
porumb istock jpg
bucuresti piata unirii foto pixabay jpg
piscina istock jpg
P 20 Sfintii Petru si Pavel WC jpg
WhatsApp Image 2026 06 28 at 13 39 33 jpeg
avion franta reuters1 jpeg
Daci infatisati pe columna lui Traian foto wikimedia commons jpg
image
image