Un pompier s-a sinucis cu arma de vânătoare, în seara în care fiul său sărbătorea cel mai mare eveniment din viaţa lui

Ultima actualizare:

    Ambulanţa
Ambulanţa

Un pompier în vârstă de 47 de ani de la Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă Satu-Mare s-a sinucis cu o armă de vânătoare pe care o deţinea legal. Bărbatul a lăsat un bilet de adio prin care şi-a motivat gestul.

Bărbatul, angajat al Detaşamentului de Pompieri din Vişeul De Sus, a fost descoperit fără suflare de către colegii săi de muncă. Alarmaţi că nu a ajuns la serviciu, aceştia i-au făcut o vizită la domiciliu. Aici l-au găsit pe pompier împuşcat în inimă, iar lângă trupul său un bilet de adio.

Gestul bărbatului este cu atât mai tragic cu cât în seara respectivă fiul său îşi serbase majoratul.

Cazul a fost preluat de către Parchetul Militar Oradea, iar un procuror este aşteptat să ajungă cât mai repede în localitate.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
recolta castraveti 1540x866 jpg
image png
Aer conditionat FOTO Shutterstock jpg
image png
Intercontinental comunism FOTO Fototeca online a comunismului românesc 290/f.a.
elev roman campion mondial aritmetica 890x501 webp
concedieri, foto shutterstock jpg
index webp
image
image