Șocant! Bebeluș, mâncat de câini

Ultima actualizare:

    Bebelușul era desfigurat atunci când l-au găsit medicii
Bebelușul era desfigurat atunci când l-au găsit medicii

Cadavrul unui nou-născut a fost descoperit ieri seară într-un parc din Constanţa. Trupul copilului era desfigurat, cel mai probabil, de câini. Poliţia a deschis o anchetă.

Caz șocat la Constanța! Un bebeluș născut de câteva zile a fost abandonat de mama lui în parc. Nu a murit de frig, ci mâncat de câinii vagabonzi.

Asta au depistat medicii de la Ambulanţă, care au fost alertați de trecători.

Tragedia s-a produs într-un părculeț situat pe strada Brizei.

Potrivit news.ro, copilul era mort şi desfigurat, mai mulţi martori povestindu-le medicilor că ar fi fost muşcat de câini.

Trupul neînsufleţit a fost dus la morgă pentru efectuarea necropsiei, urmând să se stabilească dacă bebeluşul a venit pe lume viu sau mort.

Poliţiştii au deschis o anchetă în acest caz și o caută pe cea care i-a dat viață și a avut curajul să-l abandoneze pe stradă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Annotation 2026 06 11 104741 jpg
Patrick Bruel jpg
dr liviu mocanu jpg
Captură de ecran 2026 06 11 094955 png
loto loterie istock jpg
incendiu sv jpeg
cirese pixabay jpg
punta molentis sardinia jpg
image
image