Vedetele au ieșit la vot: "O datorie de onoare! Vă iubesc"

Ultima actualizare:

    Dan Negru, împreună cu copiii săi
Dan Negru, împreună cu copiii săi

Vedetele autohtone nu au rămas indiferente şi s-au grăbit să meargă la vot, încă de la primele ore ale dimineţii. Vladimir Drăghia s-a imortalizat după ce a ieşit de la vot.

”Nu cred că mai este cazul să vorbim despre situaţia în care ne aflăm. Este evident că străbatem o criză şi că trebuie să acţionăm rapid, dacă vrem să mai rămână ceva de salvat. Am fost în Piaţa Victoriei când ne-au gazat. Mă simt neputincios şi acum, când scriu postarea asta”, a scris Drăghia în dreptul imaginii în care a demonstrat că a votat.

Regina blănurilor, Flora Năstase, a ieşit la vot cu patrupedul ei, Kiki, care nu a lipsit de la nici o votare. Milionarul Cornel Tăbăcaru a votat la o secţie din Pipera de care aparţine. La fel şi Matilda Pascal-Cojocăriţa, care a votat la Bistriţa, oraş în care locuieşte. ”O datorie de onoare. Vă iubesc”, a scris Matilda pe Facebook.

Cântăreţul lui Ceauşescu, George Rotaru, nu a lipsit nici el de la vot, iar Robert Turcescu a votat împreună cu întreaga familie. ”Patru generaţii după vot”, a scris Turcescu pe reţelele de socializare. Cici (ex-Sistem), Ciprian Mihai Rogojan s-a pozat chiar în secţia de votare. Dan Negru a mers la vot însoţit de cei doi copii ai săi la o secţie de votare din Ghencea.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
hotel nirogroup1 jpg
vaccin foto pexels png
Santorini   Foto Michelle Maria Pitzel , Pixabay jpg
Ocean apa de mare involburata Foto Shutterstock jpeg
legume si fructe shutterstock 1917193232 jpg
sofer volan ochelari shutterstock1 jpeg
alixe galatis instagram jpg
taylor swift jpg
image
image