Nu au frică! Sfidează moartea de la mii de metri altitudine - VIDEO

Ultima actualizare:

Probabil afectaţi din cauza lipsei de oxigen de la o altitudine înaltă, patru tineri decid să se filmeze în timp ce merg pe câteva bare de oţel de pe un stâlp uriaş de electricitate, informează Crimetime.ro.

Curaj sau inconştienţă? Numai ei ştiu ce-a fost în capul lor în momentul în care au decis să recurgă la acest gest.

Din fericire pentru ei, evenimentul nu s-a soldat cu vreo victimă. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
ciocan judecator
canicula bucuresti jpg
dinamo facebook jpg
ambulanta, foto shutterstock jpg
shutterstock 29702248 cuplu indragostiti intalnire romantica restaurant jpeg
image png
mancare cina masa pranz alimente istock jpg
image png
image
image