O vatmaniţă din Timişoara a leşinat în timp ce conducea tramvaiul după ce a produs un accident de circulaţie FOTO

Ultima actualizare:

Tramvaiul 1 tocmai se pregătea să intre în staţia de la Gara de Nord, când o dubiţă i-a ţâşnit în faţă pe culoarea roşie. Vatmaniţa nu a mai reuşit să frâneze, astfel că garnitura de tramvai a intrat peste vehicul, cel din urmă dărămând un indicator rutier. Speriată de accident, vatmaniţa cu greu a reuşit să oprească tramvaiul, după care pur şi simplu a leşinat.

CLICK AICI PENTRU FOTOGALERIE

Cu excepţia ei nicio altă persoană nu a mai fost rănită, dar pagubele materiale sunt însemnatre. Circulaţia tramvaielor a fost blocată zeci de minute.

CLICK AICI PENTRU A AFLA MAI MULTE DESPRE EVENIMENT



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
mancare cina masa pranz alimente istock jpg
image png
fereastra gett creta jpeg
salcie plangatoare istock jpg
meniu restaurant jpg
Caniculă  Foto Freepik (1) jpg
Design fără titlu (9) png
nemesia istock jpg
image
image