FOTO Andreea Marin: «M-am îndrăgostit!» Află despre cine este vorba!

Ultima actualizare:

    Andreea Marin Bănică susţine proiectul Şcoala mamelor
Andreea Marin Bănică susţine proiectul Şcoala mamelor

Andreea Marin a reunoscut de nenumărate ori că este o iubitoare a naturii şi totodată a peisajelor autohtone şi a României. Recent, vedeta mers pe Valea Doftanei unde a filmat primele cadre pentru emisiunea «Mi-s de la ţară» şi a avut plăcuta surpriză să dea peste un animal care a lăsat-o fără cuvinte.

Este vorba despre o văcuţă pe care o cheamă Steluţa alături de care Andreea s-a lăsat fotografiată.

«M-am îndrăgostit :) O cheamă Steluţa», a scris diva în dreptul imaginii care s-a bucurat de sute de comentarii şi aprecieri din partea fanilor.

Andreea Marin (FOTO FACEBOOK)
Andreea Marin (FOTO FACEBOOK)


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
postura getty1 jpeg
atentatul din 11 septembrie jpg
gaini curte istock jpg
rana peste iepure jpg
ciocan judecator
canicula bucuresti jpg
dinamo facebook jpg
ambulanta, foto shutterstock jpg
image
image