Aura Urziceanu, obligată să se drogheze? Dezvăluirile făcute de managerul ei

Ultima actualizare:

Una dintre cele mai apreciate voci, atât în România, cât şi peste hotare, Aura Urziceanu a primit o ofertă de nerefuzat din partea lui Quincy Jones. Însă colaborarea lor nu a durat foarte mult din cauza obiceiurilor artistului, care au speriat-o pe cântăreaţă. Jones, ca şi restul anturajului, se droga şi i-a propus şi Aurei să ia sustanţe ilegale. În acel moment, cântăreaţa nu a mai continuat turneul. 

"Mi-a spus că a rupt contractul cu Quincy Jones pentru că a forţat-o să se drogheze. Spunea că toţi se drogau", a mărturisit managerul ei din România, Radu Muşetescu, pentru ziarulring.ro. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Alianţa Dreapta Unită Foto Inquam Photos-George Calin
Dunărea, graniță naturală între România și Serbia FOTO Shutterstock
Baile Felix  Foto Turism Felix jpg
casa noua jpg
gsquare thirst 1474240 jpg
somn vara canicula istock jpg
paulbr75 car engine 1738366 jpg
canicula, foto shutterstock jpg
image
image