Pepe: «Ne-am hotărât, divorţăm la notar!»

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

    Pepe o aşteaptă însă  pe Oana la tribunal,  acuzând-o de furt  şi insultă
Pepe o aşteaptă însă pe Oana la tribunal, acuzând-o de furt şi insultă

Un război este pe cale de a se termina, însă Oana şi Pepe vor continua lupta prin tribunale, căci solistul a depus două plângeri împotriva soţiei sale, una pentru insultă şi una pentru furt şi vandalism.

Până una alta, cei doi soţi au ajuns la concluzia că e mai bine să termine cât mai repede procesul de divorţ, astfel că aşteaptă terminarea procedurilor pentru desfacerea căsătoriei la notar: „Vom divorţa la notariat. Normal că-mi doresc să termin mai repede, doar eu sunt cel care a cerut preschimbarea termenului. Zilele astea sunt gata actele, avocatul Oanei trebuie să se ocupe, pentru că ea a introdus acţiunea de divorţ. Ulterior o să facem şi partajul şi vedem ce şi cum. Oricum, eu sunt prea deştept pentru ele", a declarat Pepe, pentru Click!

Solistul e foc şi pară că Oana i-a vandalizat apartamentul şi e hotărât să meargă până-n pânzele albe ca să-şi recupereze prejudiciul evaluat de el la 300.000 de euro.

Citeşte şi:

EXCLUSIV! Oana Zăvoranu şi-a ascuns maşina la maică-sa, de frica lui Pepe - VIDEO

Pepe a dansat cu părinţii la Gipsy Kings

Marioara Zăvoranu îl vrea pe Cătălin Botezatu de ginere!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
image png
WhatsApp Image 2026 05 14 at 15 27 42 jpg
Odihnă, flori, somn jpg
parcometru pixabay jpg
clei pom vecteezu jpg
piersici getty1 jpeg
curatenie, foto shutterstock jpg
image
image