Ramona Bădescu are două permise de conducere

Ultima actualizare:

Ramona Bădescu va merge la emisiunea "Pro Motor" cu un Fiat 500 by Diesel.

Vedeta este plecată de 20 de ani în Italia, aşa că a făcut şcoala de şoferi atât în România, cât şi în Italia şi spune că este la fel de dificil de luat permisul în ambele ţări, scrie Mediafax.

Posesoare de permis auto şi românesc şi italian, vedeta subliniază că în Italia este exclus să se dea examenul pe ochi frumoşi, pe pile sau pe bani, aşa cum a auzit că se mai practică în România.

Dacă în Italia Ramona conduce un Smart pe care şi-ar dori să-l schimbe cu unul electric pentru a proteja natura, în România a ales un Fiat pentru că este compact, confortabil, cu design frumos şi poate fi condus indiferent de felul în care este îmbrăcată. Vedeta spune că este cucerită de Fiat-ul 500, pentru că a condus unul în Italia, de serie, alb, imprimat cu steagul Italiei pe el.

Ramona Bădescu îi va povesti moderatoarei emisiunii, Roxana Ciuhulescu, şi despre pasiunea ei pentru maşini, care a împins-o să participe la un raliu în calitate de copilot al unui pilot femeie.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
image png
trenduri de design in 2026 pentru baie elegan a tonuri naturale i obiecte de suflet (2) jpg
busuioc jpeg
image png
inimi gheata harbin profimedia (2) jpg
sfantul ioan jpg
icoana Grigorescu record jpg
test2 jpeg
image
actualitate.net
image
actualitate.net