Şi-a lăsat fetele să moară de cald în maşină, în timp ce el făcea sex

Ultima actualizare:

    Bărbatul şi-a lăsat fiicele în maşină, pe o căldura toropitoare, în timp ce făcea sex cu o femeie
Bărbatul şi-a lăsat fiicele în maşină, pe o căldura toropitoare, în timp ce făcea sex cu o femeie

Un bărbat în vârstă de 47 de ani şi-a lăsat gemenele în vârstă de un an să se sufoce de cald în maşină, în timp ce el făcea sex cu o femeie.

Juan Munford, din Prince George County, Virginia, s-a lăsat pradă poftelor carnale şi şi-a uitat atribuţiile de tată. Le-a lăsat pe fiicele lui gemene să moară de cald în maşină şi s-a dus în spatele unui duplex, pentru a întreţine relaţii sexuale cu o femeie.

Micuţele au început să plângă, iar vecinii "amantei" au chemat imediat poliţia.

Oamenii legii au venit la faţa locului şi i-au găsit pe cei doi în plină acţiune. Bărbatul a fost arestat pentru rele tratamente aplicate minorilor, iar iubita lui a fost arestată şi sfătuită să se îmbrace.

Copilele au fost şi ele duse într-un centru de plasament, unde vor fi lăsate până la soluţionarea cazului.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
nunta pixabay jpg
shingo suzuki libertatea jpg
gatit freepik1 jpeg
Nicușor Dan la BDSA FOTO Mediafax
fructe istock jpg
Strategii de joc pentru loto online  cum să ți alegi sistemul preferat jpg
dormitor png
bella hadid profimedia jpg
image
image