Ucişi pe motocicletă - FOTO

Ultima actualizare:
cas
cas

Doi tineri din Alba Iulia au murit, luni seară, într-un cumplit accident produs pe DN1, în apropierea localităţii Lancrăm, judeţul Alba.

Dragoş Moisiu (20 de ani), elev în clasa a XIII-a la Colegiul Tehnic „Apulum" din Alba Iulia, care conducea o motocicletă şi pasagerul Alexandru Pinter (19 ani), au fost loviţi de un autoturism Opel, condus de un cetăţean italian de 57 de ani.

Poliţiştii au ajuns la concluzia că vinovat de producerea accidentului este şoferul italian. Trupurile tinerilor au fost găsite la zeci de metri depărtare de locul impactului.

Vezi aici o galerie foto


    cas
cas


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
image
image