Vă aşteptăm la EURO să vă dăm SIDA!

Vă aşteptăm la EURO să vă dăm SIDA!

Ultima actualizare:

    Katya (24 de ani), Anja (21 de ani), Yana (43 de ani) si Tatiana (18 ani)
Katya (24 de ani), Anja (21 de ani), Yana (43 de ani) si Tatiana (18 ani)

Sute de mii de fani sunt aşteptaţi în Ucraina şi Polonia la Campionatul European, care începe pe 8 iunie şi se încheie pe 1 iulie.

Printre gazdele care îşi aşteaptă oaspeţii cu braţele deschise se numără şi zeci de prostituate infectate cu virusul HIV, majoritatea dintre acestea, în Ucraina.

Conform unui studiu, una din cinci curve din ţara vecină este bolnavă de SIDA. Acest raport este unul secret, dar ziariştii de la The Sun au publicat o parte din dosar şi au plecat în Ucraina să facă un reportaj pe această temă.

Acolo, multe prostituate au recunoscut că au SIDA, dar că „vara asta ne vom îmbogăţi, vom deveni milionare. Ne vom dubla preţul", a spus Katya, una dintre acestea, care are de gând să ceară 100 de euro (436 de lei) pentru un „scurt".

Mai mult, ele se bazează pe suporterii englezi, care au anunţat deja că vor veni în număr mare la Doneţk, acolo unde naţionala „Albionului" are meciuri cu Franţa şi cu ţara-gazdă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
blocuri bucuresti 1024x580 jpg
Tutankhamon png
Viorel Pașca FOTO Inquam Photos / George Calin
masina locuinta pixabay jpg
haine masina de spalat istock jpg
un bărbat a câștigat 1 milion de euro la loterie, foto Shutterstock jpg
meci spania argentina fifa instagram jpg
facebook pexels jpg
image
image